Zaplanuj cele na nowy rok!

04. 01. 2023 Warsztat na nowy rok!

Sięgnij po sukces w nowym roku – pomożemy Ci zaplanować cele, odkryć swoje mocne strony i stworzyć plan działania! Przygotuj się na naukę, rozwój i mnóstwo dobrej zabawy!

Kiedy:

  • 04.01.2023 godz. 6:00
  • 04.01.2023 godz. 16:00

Gdzie: zoom, warsztat jest pracą w czasie rzeczywistym z mentorem TALENT

Cześć!

Witamy w Akademii TALENT.

Chcesz skutecznie osiągać swoje cele? Szukasz profesjonalnego wsparcia w osiąganiu efektywności? Chcesz być prawdziwym liderem?

Jesteś w dobrym miejscu!

Akademia TALENT to miejsce rozwoju osobistego i certyfikowanych szkoleń z zakresu coachingu i mentoringu.

Mamy za sobą 10+ lat doświadczenia w pracy z ludźmi. Naszym atutem są certyfikowane szkolenia zawodowe i wsparcie w obszarze marketingu i sprzedaży.

Wchodząc do naszego zespołu, na każdym etapie współpracy masz profesjonalną pomoc i zespół ludzi dążących do trwałej zmiany – dokładnie tak jak TY!

Opinie

Dorotę poleciła mi znajoma, która dzieli ze mną wiele moich przekonań i wartości. Już pierwszy kontakt z Dorotą był jak kojący balsam na moje serce. Poczułam się otulona i zaopiekowana biznesowo i jako człowiek. Miałam wrażenie, że mimo, że się nie znamy Dorota już rozumie moje potrzeby. Potem była nasza pierwsza rozmowa audio-video, która potwierdziła pierwsze wrażenie.

Natalia Nalezińska

Praca z programem Talent uświadomiła mi, że dbanie o szczęście i czas poświęcony rodzinie to klucz do sukcesu zawodowego. Krzysztof kieruje się w życiu wspaniałymi wartościami i dzięki temu potrafi wskazać właściwą drogę.

Łukasz Wiatrowski

„Dzięki programowi spojrzałem w nowy sposób na firmę, którą prowadzę, zdecydowałem się na wprowadzenie kilku istotnych zmian zarządczych oraz nabrałem przekonania, że w oparciu o jasno zdefiniowane cele możemy osiągnąć więcej niż do tej pory. Już po kilku miesiącach nasze wyniki finansowe były dużo lepsze a ja osobiście odczuwam większą satysfakcję z pracy oraz relacji w domu i w biurze. Myślę, że czas i pieniądze poświęcone na program rozwojowy były jedną z najlepszych inwestycji, jakie zrealizowałem w mojej karierze zawodowej.

Rafał Szporko

Warsztat zasobów i celów

Zobacz swoje mocne strony i na nich buduj swój sukces

Na warsztacie czekają na Ciebie dodatkowe bonusy!

– już po zapisie otrzymasz dostęp do arkusza ćwiczeń i nagrania: 4 filary trwałej zmiany

– podczas warsztatu będziesz mógł umówić się na dodatkową, półgodzinną sesję TALENT indywidualnie z mentorem!

Aplikuj teraz! 

 

Jak to wygląda w praktyce?

Inspirująca historia

Doświadczenie pokazuje, że nasze przekonania wpływają na nasze działania. Zweryfikuj jak jest u Ciebie!

Praca w małych grupach

Główna część warsztatu to praca w małej grupie nad Twoim indywidualnym celem. Wyjdziesz z gotowym planem działania do wdrożenia od zaraz!

Profesjonalne wsparcie

Na warsztacie będziesz miał, miała okazję skorzystać z naszego indywidualnego wsparcia. Możesz przedłużyć efekty Twojej pracy na sesji 1:1 lub na kursie online.

.

Podnieś efektywność

Zachowaj wartości

Stań się liderem

Sięgnij po sukces

Blog

Czytelnia

Dlaczego warto planować czas rodzinny?

Dlaczego warto planować czas rodzinny?

Przeczytaj lub posłuchaj Czy jesteś szczęśliwą osobą? Czy dajesz szczęście ludziom dla ciebie bliskim i twojemu otoczeniu?  Jeżeli twoja odpowiedź jest tak – w mojej ocenie i tak powinieneś planować czas rodzinny! Droga rozwijania swoich talentów i budowania relacji...

czytaj dalej
4 fundamenty trwałej zmiany

4 fundamenty trwałej zmiany

Możesz przeczytać lub wysłuchać Zapewne wiele razy podejmowaliście różne pozytywne zmiany w swoim życiu. Tak jak i ja! I nie wykluczone, że jak większości z nas, wiele z tych zmian nie udało się osiągnąć. Lub osiągnięcia były tak naprawdę ulotne. O jakich zmianach...

czytaj dalej
Dlaczego potrzebuję życia duchowego?

Dlaczego potrzebuję życia duchowego?

Możesz przeczytać lub wysłuchać Żartobliwie spytam – a dlaczego samochodzik na baterie potrzebuje baterii? 🏎  Znajomy ksiądz, doktor filozofii opowiadał mi, że w średniowieczu w sposób naturalny przyjmowano, że człowiek to ciało, Duch Boży i dusza. Dzięki tym trzem...

czytaj dalej

Kontakt

Biuro Obsługi Klienta

Dorota Klewicz
kontakt@akademia-talent.pl

Masz pytania? Napisz do nas!

3 + 12 =